Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás mitől? Gerinc, nyaki...

Fejfájás mitől? Gerinc, nyaki eredetű vagy más?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fejfájós típus, de néha szokatlan fejfájás tör rám aminek szeretnék utánajárni. Egyoldali (jobb oldali mindig) fejfájásról van szó. Félévente pár alkalommal jelentkezik (legtöbbször egy olyan nap amikor kihajtottam magam pl sok sporttal vagy egyebekkel), de akkor nagyon erős fájdalomról van szó, volt hogy fájdalom csillapítót kellett bevennem rá, bár azután maradéktalanul elmúlik a fájdalom. Maga a fájdalom teljesen egyoldali, lapockából sugárzik, vállam és nyakam is rendkívül fájdalmas ekkor jobb oldalt. Mostanában többször is éreztem viszont ezt a fájdalmat (bár enyhébben) így szeretném megtudni az okát, mit tudok ellene tenni. Ortopédiára van időpontom egyelőre, ugyanis gerinc / nyaki eredetű fejfájás valószínűsíthető az elmondottakból, illetve alapból hátfájós lettem az utóbbi időben. Valakivel fordult már ehhez hasonló, van esetleg tapasztalat? Miből adódhat ez az egész fájdalom szerintetek? A válaszaitokat előre is köszönöm.

2018. ápr. 23. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 20/F.
2018. ápr. 23. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Izomlazító masszázs és nyújtás. Nem jó a tartásod, nagy lehet a görbület a hát felső szakaszán.
2018. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejfájás az a tünet, ami a világon a legtöbb betegségnek vagy problémának lehet a jele. Biztos, hogy nem itt a GYIK-on, vizsgálat nélkül fogod megtudni az okát.
2018. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!