Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyèrre teafaolajat javasolt...

Attila Bé kérdése:

Aranyèrre teafaolajat javasoltak (enyhe rectalis vèrzèsnèl). Hogy kell használni (milyen higitással, meddig), a körömvirágkrèmnèl hatèkonyabb-e?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

a teafaolaj a vírusok és baktériumok ellen jó, antiszeptikus hatású.

a lényeg, hogy a teafaolajat mindig hígitani kell. vagy bázis olajjal (mandula, jojoba, stb) vagy sheavajjal, kakaóvajjal, stb. önmagában nem jó kontakt' alkalmazni, mert erős.

ártani nem ár, de hogy használ-e, azt nem tudom. én nőgyógyászati gondokra, ekcémára haszáltam, abban KITŰNŐ volt!

próbát megér. kicsit csípős. keverd valamivel - leginkább sheavajat mondanám, a sheavaj a másik gyulladáscsökkentő szer, tehát együtt a kettő jó lehet.


amúgy a reparon-t szokták orvosilag javasolni, akit ismerek ilyen "problémával" annak segít a reparon.

2018. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!