Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A herpesz 2-3 év után is kijöhet?

A herpesz 2-3 év után is kijöhet?

Figyelt kérdés

2-3 éve volt utoljára párkapcsolatom, nemrégiben kiütések jelentek meg a szeméremtestemen. Nem biztos hogy herpesz, de ha igen akkor lehetséges hogy ennyi idő alatt nem jött ki? És ha igen, nagy rá az esély? Már voltam az eltelt 2-3 évben lázas, szedtem antibiotikumot, stb..

Illetve ő rajta sem vettem észre anno tüneteket.


2018. ápr. 21. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A herpeszvírus kiirthatatlan (többféle van belőle), lappangó fázisban az idegeket burkoló zsíros hüvelyben dekkol, ahol az immunrendszer nem talál rá. Többnyire a szervezet legyengülése, valamilyen más vírussal történő fertőződésnél, amikor a szervezet az újonnan támadó vírussal van elfoglalva, akkor szokott a herpeszvírus kiújulni és a szervezet sok pontján jelentkeznek tünetek, nemcsak a bőrön, nyálkahártyán, de akár az izületekben is.
2018. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!