Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiások nektek hogy...

Anorexiások nektek hogy sikerült ki gyogyúlnotok?

Figyelt kérdés

Anélkül hogy át ment volna túlevésbe,zabálásba.

182cm,18év,Fiu,49kg



2018. ápr. 21. 12:39
 1/2 anonim válasza:
14éves lehettem mikor elkezdtem fogyni, alapból mindig soványabb voltam az átlagnál picit majd az általános időszakomban kicsit meghíztam majd elkezdtem fogyózni és 45kg lettem (170cm). Még nem mondtam magam anorexiásnak mert ettem valamennyit de alapból nehezen jönnek rám fel kilók. Majd sajnos lassacskán rászoktam a középiskolában a péksüteményekre főleg lustaságból. Elkezdtem Gyrost enni és egyéb egészségtelen dolgokat. Nem a legjobb módszer de azóta 65kg vagyok és 18 éves. Egyáltalán nem tartom magam kövérnek de azért már próbálok oda figyelni az egészséges életmódra. 18/L
2018. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod fokozatosan emelni az adagokat, és minél rendszeresebben enni. Viszont teljesen normális, ha rádjön egy falásroham, a túlevés, "zabálás" legtöbbször a gyógyulási folyamat része, mivel a tested ki van éhezve. Nem tudod, vagyis inkább nem szabad leszabályoznod, mert akkor csak visszaesnél...nem kell tőle megijedni, nem tart örökké, előbb utóbb rá fogsz állni a normális étkezésekre, ha eléred a "természetes" súlyod.

Ha már híztál valamennyit, és nem érzed magad nagyon gyengének, mindenképp kezdj el sportolni!

2018. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!