Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom két napja...

Mi lehet a bajom két napja nyomást érzek mellkasomban, mintha ülnének rajta és elég nagyokat ver a szívem? EKG holnap reggel lesz.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez a nagy szívverés nem állandó, hanem csak többször érzem, hogy úgy bever egyet-egyet. A két nap tapasztalata pedig az,hogy így estére rosszabbodik az állapot. Reggel egész jól voltam. Vajon holnap reggel megmutatja az EKG,hogy mi lehet ez? Vagy ilyenkor kéne csinálni a vizsgálatot?
2018. ápr. 17. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az EKG nem fog mutatni semmit, az eredmény negatív lesz. Ez tipikus nyelőcsőprobléma. A gyomorsavval nem szokott gondod lenni?
2018. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott semmilyen gyomor problémám lenni. Én tüdőre gondolnék,ha nem társulna ez a szívverés hozzá. De mivel ezt is érzem,nem tudnék más szervi bajt feltételezni.
2018. ápr. 17. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az EKG negatív lesz, megkereshetsz privátban!
2018. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az oldal arra való,hogy a kérdéseink/válaszaink másoknak is segítséget nyújtsanak,úgyhogy nem szoktam privátozni.
2018. ápr. 17. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Na beletetted a bogarat a fülembe,nyilván utána is olvastam doki előtt és azt írták a Webbetegen is,hogy gyomorsav okozhat órákig tartó mellkasi nyomást (később belinkelem). Jó lett az EKG és mondtam hogy néha savanyú érzetű a szám (tehát valóban lehet gyomorsavam úgy,hogy nem tudok róla) így most erre kaptam Emozul nevű ezomeprazol gyógyszert. Remélem hamar hatni fog!? Köszi!
2018. ápr. 18. 08:52
 7/8 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 18. 08:53
 8/8 A kérdező kommentje:

8hét?


Részletesebb leírás:


[link]

2018. ápr. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!