Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrcseppfüggőségről hirtelen...

Orrcseppfüggőségről hirtelen leszokni?

Figyelt kérdés

Honapok ota hasznalok orrcseppet, esetem a klasszikus: megfazasra hasznaltam, mara mar nem tudok lelegezni nelkule.

Olvastam a leszokas egyik modjarol, miszerint egyszeruen hagyjam abba, ne csepegtessek. Ez bevalt valakinek? Mennyi ido kellett mire a nyalkahartya rendbehozta magat? Es ha csak az egyikbe csepegtetek, majd ha a masik meggyogyult, semelyikbe sem, az hatasos lehet? (Mivel ha egyik orromon sem kapok levegot nem tudok aludni.)



2018. ápr. 9. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebbe estem bele.nekem úgy sikerült leszoknom hogy hígítottam vízzel elősször csak a felét majd a háromnegyedét aztán hetekig már csak sima csap vizet használtam és sikerült így letenni pedig majdnem egy évig rávoltam állva :D
2018. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évekig voltam függő, ugyanazt csinálom, mint az első. Egyre jobban hígítom.
2018. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jasmine999999 válasza:
Egyszerűen abba kell hagynod, mindkét orrlyukadnál egyszerre. Pár álmatlan éjszakát fog okozni, meg próbáld orrfújással helyettesíteni, és meglesz az. Segít, ha oldalra dőlve alszol, mert akkor a felső orrlyukad általában teljesen tiszta lesz légvételhez. Azt meg meg kell szoknod, hogy olyan sosem lesz, mint orrcsepp használatakor.
2018. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Euphorbium compositum orvsepp
2018. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A higitassal en is probalkoztam, lehet megint az lesz belole.

De akkor az nem vezet semmire ha csak az egyikbe fujok?? :(

Aludnom kell, fizikai munkat vegzek, ki kell pihennem magam.

2018. ápr. 9. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod úgy is, hogy csak az egyikbe aztán ha már jó jöhet a másik.
2018. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!