Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Giardiát hogy tudták kimutatni...

Giardiát hogy tudták kimutatni nektek mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Júniusban lettem nagyon beteg.

1 hónapig folyamatos vizes , bűzös hasmenésem volt iszonatos hasgörcsökkel és nagyon hangos bélmozgással és puffadással.


Azóta krónikus visszatérő hasmenésem van.

Olyan, mintha újra és újra ételmérgezésem lenne vagy hányós és vagy hasmenés vírusom.


Most vetődött fel a lehetősége, hogy ez giardia is lehet.

Eddig egy tesztet csináltam, az negatív lett.


Úgy tudom 3-4-5 alkalommal kell a székletet vizsgálni , mert sajnos nem folyamatosan van jelen a végtermékben a giardia.


Már nagyon le vagyok gyengülve, fogytam és vas és vitaminhiányom is lett.


Ti hol kaptátok el és hogy zajlott a diagnosztizálás?

Utána mennyi idővel ehetettek nyugodtan bármit?



2018. márc. 28. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel ezelőtt nekem is volt ilyen. De azt pszichésen produkáltam a sok stressztől. A.bélflórám is megborult. A végén már enni sem mertem mert ahogy ettem egyből futottam a.wc-re.Naponta vagy 5ször vagy többször. Már teljesen folyékony jött belőlem állandóan. Évekig ez ment. Végül munkát váltottam elköltöztem, kaptam reflux gyógyszert és megettem több levél probiotikumot plusz diéta. Nagyon lassan jött helyre. Nem mondom, hogy neked ez a bajod....csak ha nem lesz meg az ok akkor tudd, hogy ilyen is van.
2018. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!