Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy ne fájon a...

Mit tegyek, hogy ne fájon a térdem?

Figyelt kérdés
Vettem egy jo minőségű futocipőt és tegnap elmentem kocogni.Az lett az eredménye,hogy egész éjjel nem aludtam annyira fájt a térdem.Mit tegyek,enyhüljőn a fájdalom?
2018. febr. 26. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak sprotkrémek, ki lehetne próbálni mint inno rheuma forte vagy nikoflex kenőcs.


Lehet szedni vmi pörcerő tablettát vagy multivitamint, mást nem tudsz csinálni úgy se, max a cipődet jobban megválasztani.

2018. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Kellene egy kis sportkrém, vagy voltaren gél. Bemelegítés nélkül sohase kocogj és ilyen hidegben térdvédőt sem árt használni. Továbbá az új cipőt érdemes kipróbálni rövidebb távon mielőtt hosszabb ideig futsz. Remélhetőleg a krémek segítenek és hamar elmúlik a fájdalom, a cipődet pedig húzd fel naponta akár többször is rövidebb időkre de egyenlőre ne használd kocogásra. Most ugye nem igazán lehet tudni, hogy mi is történt, megfázott e a térded, vagy a cipő miatt változott meg a tartásod, ill megerőltetted e magad, vagy esetleg ezek kombinációja. Nem szeretek gyógyszert ajánlani és én magam is kerülöm ha lehet de ha nagy fájdalmad van egy enyhe fájdalom csillapítót azért belehet venni ilyen esetekben.
2018. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem futottam sokat inkább egy gyenge kocogás volt.Flexagillel kentem nem sok eredménnyel.A térd elülső és a térd alatti rész fáj.
2018. febr. 26. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!