Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek volt vesegyulladásotok?...

Nektek volt vesegyulladásotok? Milyenek voltak a tünetek?

Figyelt kérdés

Én hosszú hetekig, majdnem egy hónap lázas voltam, voltam, hánytam, sápadt voltam, rázott a hideg. Fájt a derekam, hátam.

Rengetegszer elküldtek, hogy vírus, lehet terhes vagyok, csak egy megfázás. Ilyen rosszul sosem voltam, már azt hittem meghalok. Anyàmék meg kicsinàltak, mert azt hitték lógni akarok, hogy állandóan haza kellett kéreszkednem. Folyamat 40 fokos láz. Senkinek nem kívánom. Már apám ilyenekkel fenyegetett, hogy megbolondultam, majd elmegyógyintézetben a helyem stb. Nem hitték eel. Már azzal is fenyegettek, hogy hagyjam ott a sulit, biztos az a gond.

Hogy lehet hogy nem veszi észre az orvos az ilyet? Hanem elküld, hogy vírus vagy csináljak terhességi tesztet? Hetekig tartott.

Infúzióra kerültem a végére.


2018. febr. 14. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy nagyon előrehaladott volt, mikor észrevették. Már tudatzavarom volt a magas láztól, nem láttam, elájultam.

De anyáméknak az volt első, hogy tuti megjátszom, megint nem akarok iskolába menni. Ekkor már 4-5 hete állandóan rosszul voltam, hol mentem, hol haza kellett jönnöm.

Eszembe se jutott, hogy a vesémmel lehet gond. Sőt, anyámnak mikor mondtam, hogy fáj. Előtte hallotta, hogy xy-t az ideggyógyászaton kezelik, mert beképzeli, biztos velem is ez van és ezt mondogatta is.

2018. febr. 14. 18:44
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt még akkor írtam ki...

Április közepén kerültem kórházba, közben el is felejtettem, az orvos sem gyanakodott rá. Meg tényleg azt hittem, hogy a gyulladáscsökkentőtől vagy a Neo Citrán miatt lehet. Pedig nem.

2018. febr. 14. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
2018. febr. 14. 18:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána tényleg hetekig el is felejetettem. Mindig influenzára gyanakodott a doki vagy vírusra.
2018. febr. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!