Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez melyik betegségnek lehetnek...

Ez melyik betegségnek lehetnek tünetei?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban teljesen jól vagyok és semmi problémám aztán hirtelen megfájdul a hasam és kb 2-3 percenként úgy belenyilal a fájdalom hogy muszáj összegörnyednem. (Lehet csak túlreagálom de olyan durván rámjönnek ezek hogy kicsit beparáztam hogy valami komoly)

2018. febr. 13. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyomorrak
2018. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Középen fáj vagy vmelyik oldalon? Mióta tart?
2018. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, az egész hasam fáj és december 31. volt egy ilyen, akkor több napig tartott, aztán január közepe fele is előjött de akkor csak egy 2-3 óráig és ma megint már dél óta. (Menstruációval nem függhet össze)
2018. febr. 13. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangon voltál? Ha nem, most kellene elmenned a sürgősségire, különben várhatsz egy hetet legalább, mire időpontot kapsz. Epekő simán lehet.
2018. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet sima szélgörcs. Ha a pukitól megkönnyebbülsz, picit jobb lesz, akkor az. Próbálj leguggolni és kiengedni. Ha nem jön szél, vagy nem könnyebbülsz meg, lehet, ahogy írták pl. epekő. Esetleg fekély, ha dohányzol/iszol vagy túl sok kólát fogyasztasz. Mindenképpen jobb megnézetni orvossal (vérkép, ultrahang).
2018. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!