Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy túlaggódom?...

Agydaganat vagy túlaggódom? Többi lent

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy volt egy elvileg vírusos betegségem amikor egy napig hánytam, és szédültem 2 hétig, egyre enyhébben, ez már teljesen elmúlt. Voltunk EKG vizsgálaton, neurológián és minden negatív volt. A vérképem is tökéletes volt.

Nagyon sokáig hiányoztam az iskolából, pihentem. Most ahogy újra visszamentem egy hétig semmi bajom nem volt, de már úgy érzem nem vagyok ott fejben rendesen. Alig tudok koncentrálni egész nap fáradt vagyok. Szemüveg kellene nekem, - 0,5ös,már meg van rendelve a szemüveg de még nincs kész. Naponta fáj a fejem és a szemem is. Lehet hogy túlaggódom, nem igazán tudok másra koncentrálni és utána olvastam ezer oldalon ennek a betegségnek. Eléggé meg vagyok ijedve:(

16/L



2018. jan. 29. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nem agydaganat, ne olvassál ilyenekről. Fáradtság és fejfájás abszolút általános jelenség betegség nélkül is. Alszol eleget? Megfelelően táplálkozol? Stresszmentesen élsz?
2018. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Az internetes betegségleírásokat szerintem be kéne tiltani de legalább is szigorítani kéne hogy korrekt leírásokat adjanak a tünetekről. Mert rohadt sok ember kikészül ezek olvasgatása közben mert úgy vannak megírva mint pl.: az általad említett agyrákról is hogy olyan tünetei vannak mint a térdfájás stb.
2018. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább hipochondria lehet, ne diagnosztizáld magad a neten.
2018. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nálam is ez volt. Volt pár tüneteim utánanéztem, állandóan az járt a fejemben mi van ha agydaganat....

Pedig nekem alvással minden rendben, stressz van kicsit a suli miatt, de tűrhető, étkezésre figyelek, sportolok.

Mindenkinek vannak napjai mikor nincs jól, akár a magnézium hiány (én esetem) okozhat gondokat. Ilyeneket nem kell komolyan venni, én úgy bepánikoltam másra nem tudtam figyelni. Valahogy rázd ki a fejedből, tapasztalatból mondom! :)

Jobbulást kívánok!

15/L

2018. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!