Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bipoláris vagyok?

Mókuspogácsa kérdése:

Bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés
Általában kéthetente váltakozik a hangulatom. A depis periódusban fáradt, levert,szótlan vagyok, szorongok, állandóan alszom, céltalanul vegetálok. Aztán jön a váltás: nagyratörő terveim vannak, egyszerre több is, állandóan ekörül forognak a gondolataim. Alig alszom, mégsem vagyok fáradt, közvetlen és nyitott vagyok, állandóan fecsegek, van önbizalmam... aztán eltelik kb két hét és jön újra a depi...

2018. jan. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg igen, én 5 éve szenvedek ebben, de most 1 éve tünetmentes vagyok, a jó gyógyszernak köszönhetően, 2-3 év mire az ember rájön , hogy beteg, s 2-3 év mìg megtalálod a megfelelő gyógyszert, nem könnyű tudom...
2018. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy jóbpszihiátert, ha anyagilagmegteheted, keress egy magánorvost, ha az Sztk ba mégy( államiba), még depisebb leszel, s a pszihiáterek 70% a ugyanúgy beteg( munkahelyi ártalom). A maszek 2 hetente 5-10.000 ft de sokkal jobb mint az állami, bár az én orvosom állami, de van neki magánrendelése, ő előtte voltam 2 másiknák a 3. orvos bevált...nemcsak jó orvos, de még csinos is..😊
2018. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat, és keresek egy jó pszichiátert. 1.: Milyen gyógyszereket kell szedned?
2018. jan. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!