Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha teljesen kifújom a levegőt...

Ha teljesen kifújom a levegőt a tüdőből mellkasi fájdalom jelentkezik mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes mert például ha a vállam hátra hajtom és mellkasom előre tolom akkor is jelentkezik Ez a fura, mintha egy csont vagy nem is tudom mi fájna a mellkasomnál középen. Vagy ha teljesen kifújom a levegőt és ugye ereszkedik a mellkasom lefele akkor is jelentkezik ez a tompa fájdalom Szintén ugyan ott.

A legdurvább benne az hogy ez már több éve így van nekem.


2017. dec. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos mit mond?
2017. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzsica válasza:
Szia most énis így vagyok. Veled mi történt
2023. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt utána. Nem emlékszem mennyi idővel utána. Én a hidegre gyanakszom , mivel utána ismét előjött de finomabb formában szintén télen. Szoktam bringázni es valszeg megfázott a mellkasnál valami ideg.
2023. dec. 29. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor voltam kivizsgalason is, semmit nem talaltak, orvos is erre gyanakodott.
2023. dec. 29. 20:48
 5/6 Fruzsica válasza:
Nekem is igy van kb 1 hónapja. Megeröltetem magam jobban fáj.. mintha valaki ülne a mellkasomon. De a szivem nem fáj hál istennek
2023. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem mozgásra jelentkezett. Volt egyszer annyira bedurvult hogy mar levegő vételre is fokozódott a fájdalom. De nem volt ilyen "mintha ülnének a mellkasomon" érzetem.
2023. dec. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!