Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehet agytumor?

Szerintetek ez lehet agytumor?

Figyelt kérdés
sziasztok. 17 éves srác vagyok. mostanság naponta legalább egyszer sípol a fülem pár másodpercre, tegnap sokáig zsibbadt a bal karom, illetve most van egy kis hányingerem is, illetve olyan bágyadt vagyok, lábaim hidegek, nem jó a közérzetem. Lehet ez agytumor? nagyon félek! (fejfájósnak számítok alapból, azt azért nem írtam)
2017. nov. 1. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ne gondolj mindig a legrosszabbra. ez valami idegi probléma, menj el szépen neurológushoz, ha pesti vagy akkor a semmelweis neurológiai klinikát meleg szívvel ajánlom!
2017. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezzel körülbelül megerősítettél hogy komoly a baj... mielőbb megyek orvoshoz akkor, nagyon félek
2017. nov. 1. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert mit kellett volna mondania? Hogy agytumorod van ?

Röntgenképet is csináljunk nyomtatón keresztül ?

Persze hogy azt mondja hogy menjél el az orvoshoz, egyébként meg így is úgyis elmész hozzá , mert hipochonder vagy


bocs a kicsit durva válaszért,de ez az igazság

2017. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kromosome ***** válasza:
A leírt tünetek sokkal inkább hasonlítanak szorongásos zavarra, esetleg pánik-szindrómára, amivel sokszor együtt jár az ilyen jellegű hipochondria is. De könnyen lehet, hogy szimplán vitamin és/vagy ásványianyag-hiányod van, úgyhogy nem ártana szedni magnéziumot meg B-komplexet, és valóban felkeresni egy neurológust, hogy tisztázza a kiváltó okot.
2017. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

migrén is lehet, de én a helyedben neurológushoz mennék

Semmelweis Egyetem - Gyermekgyógyászati Klinika >> neurológia

2017. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!