Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hete folyamatosan hányok. Eleinte nem minden nap hánytam és nem minden étkezést hánytam ki. Már 3 hete azonban enni nem tudok rendesen, mert evés után rögtön elnehezül a gyomrom, olyan, mintha kő ülne benne. Utána elkezdek csuklani és 1-2 percbe se telik, elkezdek hányni. Már hetek óta nem eszek normálisan mert valószínűleg csak az ételmaradékok maradnak meg a gyomromban, vagy azok se. Az utóbbi pár napban már étvágyam sem volt, most kezd visszajönni. Gyomortükrözésen hyperaciditást és idült gastritist állapított meg az orvos, de semmi kóros elváltozás nem volt igazolható. 24 órás pH mérésen szintúgy. Kaptam már B6-ot tablettában, injekcióban, Cerucalt, Domperidont. Elmentem másik orvoshoz, ő felírta az Emetront és beutalt gyomor-bél passage vizsgálatra. 2 napja szedem az Emetront, de sajnos eddig csak az állandó hányingeremen javított, a hányáson nem. Valakinek volt hasonló betegségben része? Esetleg tudnátok segíteni, hogy mi okozhatja a panaszokat? Már teljesen kivagyok testileg lelkileg! Előre is Köszönöm az értelmes válaszokat és a segítséget!



2017. okt. 28. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!