Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete dugul a fülem. Mitől...

2 hete dugul a fülem. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2 hete kezdődött a betegségem, fejfájás, rossz közérzet, arc, fül fájás, orrdugulás, torok fájás. 3-4 nap után jobban lettem majd miután nem tudtam lecserélni a fogkefèm, mert nem volt itthon szerintem amiatt visszaverődődtem de ez is egy nap múlva elmúlt. azonban folyamatosan br van dugulva mindkét fülem néha kidugul de tompán hallok. Fül-orr gégészeten kétszer is voltam egyszer ezen a hét elején is. A doki azt momdta nincs semmi komoly, orrspray-t használjak. De hiába használom napi 3x (rhyno spray) továbbra is be van dugulva a fülem, pedig alig lépek ki a házból is. Mit tehetnèk? Ki fog valaha dugulnina fülem?

2017. okt. 28. 07:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!