Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap,azaz szerdan elkezdett fajni a hasam alja,vagyis a koldokom alatt,nem ettem szerintem semmi olyat amitol keletkezhetett volna. Delelott az evesem utan 1-2oraval kezdett el csak enyhen fajni,azutan delutan 2-3ora fele sulyosbodott,nagyon fajt egyfolytaba a hasam alja,az agyban fekudtem,nem tudtam milyen pozt kitalalni hogy ne fajjon,mar sirtam kinomban annyira rossz volt..aztan este 7fele elkezdett csillapodni egy fajdalom csillapito utan 1oraval..mar feltudtam ulni is,aztan egesz este csak kicsit fajt,enni is tudtam mar akkor,aztan reggel felkeltem es kicsit erosebben kezdett el fajni ujra,de mar nem annyira mint tegnap. Hozzateszem hogy nem menstrualok,es sosem fajt meg ilyen erosen a hasam,plane n
2017. okt. 5. 07:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!