Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetséges hogy olyan...

Mitől lehetséges hogy olyan érzésem van mintha vmi állandóan lenne a torkomon?!

Figyelt kérdés

lassan egy hete olyan mintha vmi felsértette volna a torkom,vagy valami állandoan ott lenne eléggé irritál,megnéztem de pirosságon és holyagokon kívül mást nem látok,pedig nagyon érzem hogy nemjo lefényképeztem valaki valami hasonló vagy tapasztalat?!


[link]



2017. okt. 3. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán herpangina ?
2017. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pirosság és a hólyagok nem annyira egészségre utaló jelek. Menj el orvoshoz, pikk-pakk kikezel. Gyulladásod lehet vagy ilyesmi.
2017. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
holnap délelöttre van idöpontotm,igazábol a torkom nem fáj.habár 2 hete meg voltam fázva elég rendesen :\ utána egy héttel jelentkezett ez az egész ami azóta sem mulik :( nagyon zavaro hogy folyton ugy érzem mintha lenne a torkomon vlami,
2017. okt. 3. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég piros a torkod a képen.A hólyagok úgy tudom nyirokcsomók,mindenkinek ott vannak és torokgyulladásnál megnagyobbodnak.Jól teszed ha elmész orvoshoz,lehetőleg a gégészetre menj.Mennyi idős vagy?Nem mondták még,hogy ki kéne venni a manduláid,elég nagyok.

Nekem is sokszor van baj a torkommal,gyakran begyullad,mindig piros,ha nem fáj akkor is.A hólyagok nekem is ott vannak.Rengetegszer voltam gégészeten miatta,szedtem gyógyszert,ecsetelték többször is,mégsincs javulás.Majd írd meg mit mondott az orvos!

Nézd meg nekem ilyen a torkom.Ez régebbi kép,de soha nem szebb.Majd csinálok újat is:

[link]

2017. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen enis pirosnak latom de nem faj csak olyan mintha vmi mindigott lenne es basztatja.27eves vagyok egyszer volt tüszős mandulák akkor ajánlották hogy vegyük ki de azóta nem volt vele baj neha megnagyobbodnak de nem igen fajnak.torkommal is ritkán szokott baj lenni.inkabb szezonba elkapom enis ezeket a náthás bacikat de ennyi.most voltam beteg 2hete egy hétig taknyom nyalam egybe folyt es nagyon fajt a torkom.tantum verde spray vel fujtem es doritrichin tablettát ettem el múlt a torokfájás par nap alatt.igen nekem is hasonló a torkom csak nekemmeg megvan a mandulám 😄 nemsokára dokinál vagyok kivancsi vagyok mit mondd
2017. okt. 4. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam megfázva mostanában,köhögéssel kezdődött,aztán torokfájás,taknyosság.A torkom most is piros,erezett.Itt az új kép,ezen jobban látszanak a manduláim.A jobb oldali mindig nagyobb.

[link]

Nekem is ki akarták venni,akkor elsumákoltam,most meg azt mondta a doki,ritkán gyullad be,nem indokolt.Pedig inkább kivetetném!Meg nálam a nagy nyelvcsap is irritálja a nyelvem,a sok gyulladástól megnagyobbodott.A te uvulád alig látszik,gondolom nő vagy. Kiváncsi vagyok neked mit mond az orvos.Nekem is el kéne menni a gégészetre,mert most sincs rendben a torkom.

2017. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen nö vagyok :)

most végeztem belenézett a torkomba de azt mondta nem lát semmit de lehet lejjebb van valami ugyhogy beutalt a gégészetre :\

nemtudom engem nagyon irritál ez a valami :(

most nekem is erezett a torkom de nem mindig szokott

2017. okt. 4. 12:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyből oda kellett volna menned.Biztos a gyulladás ráment a gégédre,azt érzed.A hólyagokra mit mondott a doki?A gégészeten lesz gégetükrözés,nekem is mindig megcsinálják ha oda megyek.Kicsit kellemetlen,olyan öklendezős.Ha nem erős a garatreflexed,15-20 mp.Én 5 mp-ig bírom elviselni a tükröt a torkomban,aztán jön az öklendezés.Úgyhogy nekem többször is ledugják mire le tud nézni a gégémbe.Ezért halogatom,hogy elmenjek.De megyek,valószínű holnap kérek időpontot.Reggel,ahogy néztem a torkom,változatlanul nagyon csúnya,bár nem fáj nekem sem.
2017. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kell beutalo,nekem legalábbis a háziorvos azt mondta ,mindegy holnap esst 5 re van idöpontom viszont mára elégggé kellemetlen érzésem van mindetha megin be akarna gyulladni a torkom szép piros is lett mára :\
2017. okt. 5. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet a torkodról.Nekem is ronda vörös,de nem fáj,szerencsére.Még nem kértem idöpontot a gégészetre.
2017. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!