Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden evben szeptemberben...

Minden evben szeptemberben elojon a kohogesem tobbi lent?

Figyelt kérdés

Eloszoris ne haragudjatok, hogy nem hasznalok ekezetet, de perpillanat most is ugy kohogok, hogy majd megfulladok.

Nos: kb 4evvel ezelott kezdodott az, hogy szeptemberben, mikor ugye iskola miatt nagyobb tarsasagba kerultem/ vagy az elso hidegebb, szaraz levego megerkezett, elkezdtem ugatosan-hurutosan kohogni es ezt egesznap kb 1 honapon keresztul. Az orvosommal 3 evig probalkoztunk, ide-oda kuldott hogy kideritsuk mi is ez( igen allergia vizsgalaton is, semmire nem vagyok allergias) majd megelegelte magat es leuvoltotte a fejem tavaly szeptemberben, hogy nem ad tobb igazolast, nem tud mit kezdeni velem~ezzel a betegseggel egyutt kell elnem. Itt orvost valtottam, de o sem tud semmi ujat mondani. Tudnatok valamit tanacsolni? Mert ez hogy minden evben 1 honapot hianyoznom kell az iskolabol mar nekem is sok. Sajnalom hogy ilyen hosszura sikeredett, mar azt is koszonom, ha csak elolvastad.



2017. szept. 10. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami gyógyszert nem szedsz? Allergia lehet. Én parlagfűre allergiára tippelek. Menj el orr- fül gégészetre! Oda nem kell beutaló.
2017. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez úgynevezett pszichogén köhögés lehet. Amit lelki okok váltanak ki. Valami felidegesíthetett évekkel ezelőtt valamelyik szeptemberi iskolakezdéskor. És ha eljön az újabb szeptember akkor előtör az az élmény.

Engem gonosz vagy csaló emberek szoktak felidegesíteni, például sikkasztó társasházi közös képviselő. És olyankor hónapokig köhögök. Hiába nyugtatom magam hogy nem tudnak ártani hisz van törvény és rendőrség is, meg felnőttként én is meg tudom tőlük védeni magam. Egy régi rossz élmény miatt ez van.

2017. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, menj el a kíniakhoz, ők kicsit máskép gyógyítanak.
2017. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

1. Tegyél sálat!


2. Fogyassz mézet!


3. Ha a szobádban nem száraz a fal, hanem nedves, vizes, költözz el, vagy keress rá legalább valamilyen megoldást, valami párátlanítóra gondolok..


4. Már augusztus végén minden évben kezdj el egy komoly C-vitamin kúrát! (Szendi Gábor Vitaminforradalom c. könyvét ajánlom, érdemes elolvasni).


5. Ha száraz a köhögésed, akkor kifejezetten száraz köhögésre való gyógyszert szedj!

2017. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Őszinte leszek.Én szívesen cserélnék veled
2017. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!