Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Pár hónapja kezdődött, hogy nem birok olyan sokat enni. Aztán ez hányingerbe ment át majd hányásba. Akármit eszem hányingerem lesz és néha ki is hányom. Már néha félek enni. Lehet, hogy pszihés? nem tudom, hogy alakulhatott ki...rendbe van a magánéletem meg minden sose voltak ilyen problémáim. Régebben edzettem is 87 kiló is voltam jelenleg 75 vagyok. engeriám is mintha kevesebb lenne. Mi okozhat ilyen problémákat? esetleg valami bélflora dolog ami jó hatással van vagy bármit tudtok ajánlani?

2017. aug. 16. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, mert ez nem normális. Akár daganat is állhat a háttérben, vagy komoly gyulladás, tályog. Ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
2017. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt sajnos senki nem fogja tudni megmondani, hogy pontosan mi bajod van. Mindenki csak tippelget. A legjobb lesz, ha egy ilyen problemaval elmesz az orvoshoz.
2017. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!