Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyak oldalsó, kicsit hátsó...

Nyak oldalsó, kicsit hátsó részén pukli volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Fáj a nyakam a rossz testtartástól, ülő munkát végzek, ráadásul hatalmas stressz ért, családban betegség, azóta mintha jobban fájna, csuklóm is fáj ugyanazon az oldalon, a érzem, hogy a feszült vállamtól. Reumatológushoz időpont csak egy hónap múlva. De kialakult egy kis pukli a vállammal egyvonalban, a nyakamon, olyan, mintha ér lenne megvastagodva, nem is nagyon látszik, inkább gumiszerzű dolog. Nem pajzsmirigy, mrt az tudom hol van. Nem is hatalmas az egész, de idegesít, fájó nyakam oldalában ez mi lehet? Köszönöm a válaszokat

2017. júl. 26. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
IGaz, még senki nem válaszolt, de meg kell még kérdeznem: elviselhetetlen idegileg kimerítő várakozás , rettegés egy szeretett személy elvesztésétől okozhat ilyen nyirokcsomó duzzanat féle tüneteket? Már jobban vagyok lelkileg, mert megmenekült az a személy, akiért aggódtam, de okozhat ilyet?
2017. júl. 26. 11:49
 2/5 anonim válasza:
Az ülőmunka miatt, a csuklódból (főleg ugye a gépnél az egér okozhatja) az ideg beállhatott, és egy ideggyök dagadt meg a nyakadban.
2017. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert ott ugyanaz az ideg fut
2017. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ELég komoly válasz volt, köszönöm, és mit lehet tenni? a reumatológus, ahol én még sose jártam, az lecseszés után mit mondana err? van megoldás, ?
2017. júl. 26. 12:37
 5/5 anonim válasza:
Nyútsd, mozgasd ki, ha nem múlik, akkor szerintem irány az orvos
2017. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!