Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barna hónalj bőr mitől van?

Barna hónalj bőr mitől van?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, melegben se tudok ujjatlant felvenni, mert sötét barnás a hónalj bőr színem, messziről olyan, mintha totál szőrös lenne.Mit lehet vele csinálni?

2017. júl. 25. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez genetika, max sminkelni lehetne
2017. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dezodor égette meg és attol nekem is ilyen barnás lett. Azóta mindig figyelek milyet veszek es hogy ne fujjam nagyon közelről... kenegettem és elmúlt... érdesebb ott a bőröd? Vagy ugyanolyan csak barnább?
2017. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdesebb is.
2017. júl. 25. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csípett a dezodor? Fújósat használsz?
2017. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebben használtam fújósat, de az csípett mindig, ezért azóta stiftet vagy golyóst használok, ez nem csíp.Nem drága jobb fajtát szoktam, Avon vagy Dowe.Általában illat alapján választok, mert soknak az illatát nem szeretem magamon érezni.
2017. júl. 26. 08:00
 6/7 anonim ***** válasza:
AKkor siman lehet , hogy az égetett meg téged is... keneggesd valami krémmel, nekem pár év alatt elmúlt szerencsére:)
2017. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg genetika, mert anyukámnak is ilyen.Vagy a spray.OLvastam, szódabikarbónával halványításról, citromléről. Mutattam már bőrgyógyásznak, azt mondta nem kell vele semmit csinálni, pigmentfolt.De ha zavar, akkor csak kéne csinálni valamit vele.
2017. júl. 26. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!