Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menstruáció elmaradás, sárgás...

Menstruáció elmaradás, sárgás folyás? 15/L

Figyelt kérdés
Már kb 1-1,5 hete hirtelen fél perces görcseim vannak, de mindig csak a gázaim miatt, mert fel vagyok puffadva.Pár napja megfigyeltem és az egyik mellbimbómat sötétebbnek láttam, mint a másikat, de anyukám azt mondta, hogy csak beképzelem.Egy ideje ritkán hirtelen bele is nyilal a mellembe, de ilyen régen is volt.Egy ideje enyhe nyilalásaim vannak a hasam bal aljában, van is ott egy görcs, de a doki azt mondta hogy ott a belemmel van gond, tehát ehhez nincs köze.Tegnap kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg, emiatt viszont nem aggódom, mert volt olyan is, hogy majdnem egy hetet késett.Viszont pár napja közepesen intenzív folyásom van, ami megszáradva sárga.Eddig is volt, de fehér, és kicsit kevesebb.Terhes semmiképpen sem lehetek, mivel soha nem voltam együtt férfival.Mi lehet a gond?A hormonok játszanak velem, vagy valami gyulladás? :/

2017. júl. 9. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!