Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, hogy rákos...

Mennyi az esélye, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Édesanyám felől nagymamám is, bátyám is és nénjém is rákos volt, méghozzá mind háromnál rosszindulatú volt, ebbe haltak bele.

Fél éve elkezdett a fejemre nőni egy tumor, góc, ami nagyobb és nagyobb lesz, bár lassan nő. Rávettem magam és elmentem orvoshoz. Megvizsgálta és azt mondta, hogy nem tapad a bőrömhöz, viszont a koponyámhoz igen és nem hiszi azt, hogy nyirokcsomó vagy zsírbog lenne, inkább ciszta vagy valamiféle daganat... Jövő hónapban megyek endokrinológiai vizsgálatra vele.

Lehet, hogy daganatos vagyok? Írjátok meg nyugodtan, mert fel vagyok készülve... bár még csak 16 éves vagyok.



2017. máj. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

ilyennel fél évet várni....

én észrevenném max 1-2 hetet várnék nem fél évet

bármi lehet igazából

2017. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért vártam vele fél évet, mert nem egyből lett és kész, az elején nagyon kicsi volt, még azt hittem, hogy megütöttem, vagy valami ilyesmi. S az elhelyezkedése is a fülem mögötti nyirokcsomó körül van és arra is gondoltam az elején, hogy talán az duzzadt meg. S ugyebár nem is fáj, szóval annyira nem zavart... mostanáig... mivel most nagyobb lett esztétikailag picit csúnya >.<
2017. máj. 25. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évese a ráknak elég kevés esélye van, de mindenképp vizsgáltasd ki.
2017. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Azon vagyok
2017. máj. 25. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb észrevesznek és hamarabb el is távolitatod, akkor már jó lesz.

De érdemes folyamatosan menni kivizsgálatra is.

2017. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mindig menj orvoshoz minél hamarabb bármi baj van...
2017. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. Megfogadom őket :)
2017. máj. 25. 22:33
 8/9 anonim válasza:
Nyugi, ha esetleg tényleg az vagy, az sem egy halálos ítélet. Konkrétan több gyógyult rákbeteget ismerek, mint olyat aki nem élte túl.
2017. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a nyugtató szavakat :)
2017. máj. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!