Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » D vitamin hiány okozhatja a...

D vitamin hiány okozhatja a szívtájéki fájásokat? Átsugároz a lapockába.

Figyelt kérdés
Voltam terheléses teszten, vagyis futni kellett, mérés közben, EKG, vérvizsgálat, minden rendben a szívvel kapcsolatban. Viszont volt egy enyhe zsírmájam, ami miatt kontroll vérvételre mentem, és a D vitamin a minimum érték alatt van jóval. Angliában élek, ez is hozzájárulhat. Rendszeresen futok, napi fél órát, minden nap. Nem tudom megmondani, mikor jön elő a fájás. Konkrét dologhoz nem tudom kötni. Volt már futáskor is, akkor úgy szúrt, hogy le kellett állnom. Nagy levegővétellel csillapodott. Évek óta előjön, mondjuk, vannak több hónapos tünetmentes időszakok, de ha előjön, akkor van heti, kétheti alkalommal, de van, hogy naponta.

2017. máj. 22. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

válaszolni nem tudok sajnos,de engem is érdekelne.

mert én kardiológián voltam hasonló bajjal és nem derült ki

mi okozza

2017. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!