Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg lehetek, vagy ez normális?

Beteg lehetek, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
3 napja mêrem a lázam, mert 3 napja este 6 körül kicsit fáztam a fűtött szobámban, akkor 37,3 volt, de estére lement 37,1-re. Hajnalban pedig 36,6-ra, majd estére megint 37,1 volt. Tegnap reggel 36,9, este 37,1. Most pedig 37-et mértem. Ez normális, vagy hőemelkedésem van? Esetleg ciklus is okozhatja? 27/N
2017. ápr. 10. 08:43
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Szerintem a háziorvosoddal nyugodtan megbeszélhetnéd. És ha indokoltnak látja, beutal valamilyen szakrendelésre.
2017. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ên úgy tudom, hogy 37,2-ig mormális a testhő, azt pedig csak egyszer léptem túl 0,1-el. Nem akarok állandóan orvoshoz futkozni, nagyon hipochonder vagyok, ott ülhetnék nála minden héten, ha minden bajomat meg akarnám vele beszélni. Így jó lenne, ha csak olyan írna, aki biztosat tud mondani arról, hogy ez normális-e, vagy sem.
2017. ápr. 10. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
37,1-37,2 még nem komoly kilengés, az emberi testhő normál menetben is szokott ingadozni (stressz hatására, testmozgás hatására stb.). Ha rosszul vagy, menj el orvoshoz, de ez még a normális skálán mozog.
2017. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!