Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyoldali derékfájás mitől...

Egyoldali derékfájás mitől lehet? Nem erős, csak érzem,3 hete tart kb.

Figyelt kérdés
Lehet attól, h munkában nehéz táskát hordok azon az oldalamon, ahol fáj? Vagy valami komolyabbról lesz szó? 29/N
2017. márc. 28. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Igen, ez tartási eredetű probléma, nem betegség, viszont idővel nagyon tud fájni.

Javaslom néha cserélgesd a táskád, vagy csinálj derék és gerinc erősítő tornát.

2017. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Próbálom cserélgetni, de azon az oldalon áll kézre, így nem mindig kivitelezhető.

A torna jó ötlet, köszi! Tudsz esetleg gyakorlatokat is?

Fájdalomcsillapítót nem kell szednem, de tapasszal, krémekkel próbálkoztam, nem sok sikerrel. Terhelésre fokozódik a fájdalom, fekvéskor enyhül.

2017. márc. 28. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Megfázott a derekad és becsípődhetett. Alegcélszerűbb elmenni valami csontkovácsféleséghez, aki kilazítja a derekad.

Msszírozd a mesterbalzsammal. [link]

2017. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ilyen balzsammal kenegettem először, de nem segített.:(

Derék nem akkor fázhat meg, ha kint van? Mert nekem sosincs kint, mindig figyelek rá.

2017. márc. 28. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj vele, a vesegyulladástól kezdve a megerőltetésen át a gerincsérvig bàrmi lehet, az orvos meg ezért kapta a diplomáját, hogy tudja
2017. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért a vesegyulladásnak vannak más tünetei is, amik nálam nincsenek. Gerincsérv pedig úgy tudom, alsó végtagba kisugárzik és ott zsibbadást okoz, valamint ennél gyanítom, hogy sokkal jobban fájna. Enyhe fájdalommal nem akarok egyből orvoshoz futni, majd ha nem múlik és erősödik akkor megnézetem.
2017. márc. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!