Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában nehezen tudok...

Mostanában nehezen tudok levegőt venni, és beszúr a szívem! Mitől lehet, esetleg stressztől?

Figyelt kérdés

Hétfőn tapasztaltam (boltban tehát nem stressz helyzetkor)először a mellkasi beszúrást,meg egyszer csütörtökön(tanulás közben).Ilyen régebben sose volt..Az utóbbi időszakban nagyon sokat stresszeltem egy dolog miatt(részletezni nem szeretném) hónapokig senki nem tudta,csak én ,ez nyomasztott,de már kitudódott pár hete na mindegy.Meg a suli miatt is nagyon sokat stresszelek.Meg mostanában sokat kell nagy levegőt vennem.Volt valakinek hasonló? Lehet bármiféle komolyabb bajom?

Köszi 16/L



2017. márc. 26. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy része stressz lehet, a "sokat kell nagy levegőt vennem" része nagyon ilyennek hangzik, ez egyfajta kényszeres, rossz szokásként rögzülhet is a stressz miatt. Előfordulhat, hogy így túlságosan megerőlteted a bordaközi izmokat, és emiatt érzel időként szurkálást.

Szerintem nem kell nagyon aggódnod, de a teljes megnyugvás miatt nem árthat, ha azért a háziorvossal is beszélsz. Valószínűleg meghallgatja majd a tüdőd meg a szíved, és ha lenne valami probléma, az ott kiderülne, ha meg nincs semmi, ami valószínű, akkor próbálkozz a stresszoldással. Pl. a citromfű tea kúra nagyon jó, plusz egy jó multivitamin-ásványianyag készítmény.

2017. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2017. márc. 30. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!