Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetett?

Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Vagy 3 napig nagyon durván fájt a hasam sztetek mitől lehetett? Én tippeim:

1. Antibiotikumot szedten előző héten, és a szomszéd mondta, hogy az kiválthat különböző allergiákat, és eddig is allergiás voltam egy kicsit a tejre (de nem olyan durván, mondjuk 1 nap simán megihattam 1 pohárral), és most ez felerősítette az allergiát, és hétvégén több tejet ittam mint szoktam, és attól.

2. Lenyeltem egy rágót, és az úgy összetapasztott valamit vagy nemtom (?)

3. Az miatt mert meg fog jönni nemsokára (de mondjuk ez nem valószínű, mert mindenhol fájt a hasam, nem csak az alhasam)

Na, sztetek melyik? Vagy valami másik opció? És biztosan nem ettem mást, mint szoktam. Esetleg romlott volt? De sztem nem, mert jó íze volt az összes kajának. Amúgy úgy fájt hogy szinte a rekeszizmomnál görcsölt, meg a hasam közepén is, oldalt szúrt, az alhasam meg nemtom mit csinált, de az is fájt. Szerencsére már elmúlt, de nemtom mitől lehetett. Egyébként arra is gondoltam hogy vakbélgyulladás (rendesen ki is voltam akadva) de szerencsére nem :) na, szerintetek?



2017. márc. 1. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!