Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allergiás vagyok, apámtól...

Allergiás vagyok, apámtól örököltem :D néha vannak gondjaim lélegzéssel, tovább lent?!

Figyelt kérdés
na máma elmentem allergológushoz, és azt mondta, hogy Hörgő betegségem van vagy mi. Szlovákiából vagyok, és kaptam olyan könyvecskét és arról olvasom és próbálom lefordítani. Nehezen veszek MÉLY LÉLEGZETET és kaptam olyan cuccot, hogy előre ki kell fújni a levegőt és aztán teli erővel tüdőzni bele avval a cuccal, abba a cuccba van tabletta, és nekem nem valahogyan sikerult. Azt mondta az alergológus, hogy ami a torkomban marad a tabletta azt köpjem ki, na de nekem a számba maradt szal nem jol csináltam eléggé beparáztam mert nekem ilyen cucc még nem volt. Volt régebben problémám asztmával kicsi voltam most is az lehet? mit mondtok? vélemények?
2017. febr. 21. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!