Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezhet, hogy valakinek...

Létezhet, hogy valakinek ilyen állapota lesz a herbál drogtól?

Figyelt kérdés
Egy ismerősőm állítja,hogy buliba voltak és adtak nekik valami fehér port,amit felszívtak,nem is tudták mi az.Aztán az egyik rángatozni kezdett,elájult,vért hányt,szorított a mellkasa és alig kapott levegőt.Kijöttek a mentők,kiderült hogy szívrohama van(később a kórházba az is,hogy vérrög alakult ki valahol és aneurizmája volt pár hete).Közben a másik srác lett rosszul,akinek krónikus szívritmuszavara alakult ki.Létezik ilyen?

2017. febr. 11. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima kokain is tud ilyet csinálni. Ha behoznak egy szívfarkasos fiatal srácot szombat este, akkor 95%, hogy be van kokózva.


A herbál és egyéb kotyvalékok esetében pedig szerintem nincs olyan betegség és állapot, amit ne tudnának okozni... borzalmas szerek, és annyi buta, rossz szociális helyzetű fiatal használja. Pár alkalom után végleg elkúrják az életüket.

2017. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Herbált köztudottan a canabisnek a legótvarabb csövesebb "replikája" tehát ezt cigiként szívják. A haverod nem herbált kapott meg nem is cocaint(nekem lenne cocainom még anyámnak se adnék túl drága az ahoz hogy csak így osztogassam) hanem valami sz@rral felütött speedet(már ha speed volt egyáltalán nem valami gyógyszer szét törve) aki nem tudja mit szív fel megis érdemli mit kell menősködni agy nélkül barmok. De akkor tartsunk egy kis tanfolyamot kezdő drogosoknak speednek jellwgzetes szaga van nem tudom mihez hasonlitani de ugyan úgy érezni méterről is mint a cannabist és ha fóliára teszed elpárolog de ha felvan ütve valamivel vagy gyógyszerrel a fólián befeketedik tehát azt ne szívd fel légyszi.
2017. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam bocsánat hogy ha foliara teszed és gyujtóval alá gyujtasz.
2017. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szívrohamtól senki nem hány vért.
2017. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Valószínűleg a sztori színesedett, és keveredett némi laikus fogalmatlansággal. ("aneurizmája volt pár hete" "vérrög alakult ki valahol") Meg már kettes is írta, hogy a herbált elszívni, nem felszívni szokták.


Attól még szétcsaphatták mondjuk magukat bármilyen szartól.

2017. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdezem,mert én sem elsőkézből hallottam,úgy mesélte egy olyan,akinek színtén mesélték.(egyébként ismerem mindegyik fiút,mindig is drogosok voltak).Én nagyon nem értek az ilyenekhez.Az biztos,hogy szívrohama volt,az is,hogy nem tiszta anyagtól,de többet biztosra senki nem tud,és ki tudja ki mesélte máshogy.Az aneurizma elvileg pár hete van az agyában,de csak most derült ki.Ilyen lehet?Nem lenne már halott,szívroham+aneurizma is?
2017. febr. 11. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Az aneurizma lehet, hogy van, de nem a drogtól, az egy öröklött eltérés. Persze a kábítószer hatására megrepedhet, ha felszalad magasra a vérnyomása.
2017. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pár éve jártam az egyik sráccal,azért érdekel ennyire,mielőtt kérdezné valaki.
2017. febr. 11. 17:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ/válaszokat!
2017. febr. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!