Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi szúrás valami ötlet?

Mellkasi szúrás valami ötlet?

Figyelt kérdés
Pont a szivemnél szúr meg amikor megnyomom fáj de csak azon az egy helyen olyan mintha meglenne húzódva az izom és mikor megnyomom fáj de mikor megfeszítem nem nem emeltem semmit az elmúlt napokban

2017. jan. 19. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez emelni semiit, elég ha rossz testtartással ülsz,keveset mozogsz és a bordaközi izmok elkezdenek fájni. Mozogasd meg a hátadat, válladat akkor is többször,ha ücsörögsz és próbáld meg egyenesen tartani magad.
2017. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
112 + defibrillátor?
2017. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy valószínűséggel csak valami máshonnan kisugárzó fájdalom lehet. Amúgy hol érzékeny nyomásra?
2017. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pont a szívem helyén a mellkasom mikor megnyomom így fáj nemtom elmondani egyszerűbben :/ heti 3x focizok előtte meg aktivan játszottam 12 évig nem tudom elhízva se vagyok
2017. jan. 19. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
1. 12 évesen nem szoktak szírohamot kapni. 2. a "szívfájdalom" nem változik attól,hogy nyomod vagy sem, mozgatod vagy sem. Úgyhogy nyugodj meg! Nem a szíved fáj.
2017. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok :d
2017. jan. 19. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
:) A válasz többi része akkor is igaz :)
2017. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!