Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valakinek otlete, hogy mi...

Van valakinek otlete, hogy mi lehet ez? Tele vagyok pottyokkel.

Figyelt kérdés
Par napja rengeteg piros potty lett rajtam es nem talalok ra magyarazatot. Mell alatti resztol felfele es a hatamon talalhato csak. A karomon es labamon egy sincs. Calciummal probalkoztam amitol 1 napig jobb lett de ma megint lettek ujak. Az volt az elso gondolatom,hogy valami eloskodot sikerult osszeszednem de egyaltalan nem vakarozok csak piros es neha eg. Nem hasznalok uj mososzert vagy tusfurdot. Himlot is kizartam mert akkor mindenhol pottyos lennek. Nincs otletem. Borgyogyasz rendeles sajnos csak a jovo heten lesz. :(
2017. jan. 6. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami új műszálas felsőd esetleg?
2017. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ruhaim is a regiek es minden nap tisztat veszek fel.
2017. jan. 6. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Rubeola kilőve ?
2017. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam gyerekkoromban.Ha valami himlo lenne akkor a labamat es a karomat miert hagyta ki? Az a legbosszantobb,hogy nem ertem miert CSAK ott vagyok pottyos ahol???
2017. jan. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!