Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kell ezzel foglalkozni?...

Kell ezzel foglalkozni? (belégzéskor éles, szúró érzet)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete volt az első ilyen alkalom mikor egyszer csak a bal kb 10.-ik borda alatt levegő vételkor mintha belém szúrtak volna egy kést mikor be szívtam a levegőt.Piciket lélegeztem már alig kaptam levegőt de nem tudtam be lélegezni mert nagyon fájt.Aztán kb 1 perc múlva elmúlt.Aztán már harmadjára fordul ez elő.Mondtam anyukámnak de azt mondta hogy ilyen mindenkinek szokott lenni, ne foglalkozzak vele.Csak azért mégis gondoltam felteszem itt ezt a kérdést, meg egészségügyet tanulok és érdekelnek az ilyen témák.A neten meg csak ilyen krónikus betegségeket olvastam aminek ez a tünete, de nem hiszem hogy van valmi bajom mert más tünet nincs, vagy menjek el vele orvoshoz?Úgysem tudna mit mondani nem?Csak nagyon félek hogy megint megtörténik, mert nagyon pánikban vagyok ilyenkor mert mintha fulladoznék.Mitől lehet ez?

2016. dec. 21. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L
2016. dec. 21. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz, rossz testtartas... nincs semmi bajod, nyugi.
2016. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem is tudtam hogy a stressznek köze lehet ehez. :)
2016. dec. 21. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez fiatal noknek sokat jelentkezik. A mellkasfal egyik idege szorakozik veled, de artalmatlan a dolog, ne aggodj.
2016. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!