Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger, alhasi fájdalmak...

Hányinger, alhasi fájdalmak és alvászavar mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja van rendszeresen délelöttönként hányingerem. Kb. 1 hete küszködöm alvászavarral, nagyon nehezen alszom el, éjszakánként minimum 3szor felkelek, és korán 5 és 6 óra között kelek fel. Rendszeresen futok, minden nap, és körülbelül fél óra séta/futás után elkezd fájni a hasam alul, nagyon lenn. Mindezek tegnap este óta már szinte élni sem hagynak.... este nem tudtam elaludni órákig, olyan hányingerem volt, ittam egy kicsit, aztán valahogy sikerült elaludnom. Többször felébettem aztán 6 óra körül felkeltem és azóta szörnyű hányingerem van... Mitől lehet ez??

2016. nov. 2. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
9 hónap múlva jön a gyerkőc! Irány az ikeába ágyért.
2016. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, semmilyen kapcsolatom nem volt soha fiuval...
2016. nov. 2. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy valamilyen ételallergiád van. Próbáld ki,hogy 1 hétig nem iszol tejet,semilyen tejterméket,tejjel készült ételt nem eszel és figyeld,hogy csökkennek-e a panaszaid. Ezt meg lehet csinálni gluténra is bár azt nehezebb kiiktatni az étrendből. Közben pedig menj el a háziorvosodhoz és kérjél beutalót gastroenterológiára.
2016. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, voltam már ilyen vizsgálaton , de semmire nem vagyok allergiás az orvos szerint....
2016. nov. 2. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez a vizsgálat mikor volt Neked,de sajnos az,hogy pl. 2 éve nem volt ,nem jelenti azt,hogy most nincs,vagy nem lesz soha. De ilyen panaszokat tud okozni pl. egy IBS is. Ez szintén "gastro"kivizsgálást igényel.
2016. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Refluxra nem gondoltál esetleg? Nekem az van, és az jár hányingerrel főleg délelőtt, mert alvás közben jobban feljön a sav, illetve ez is okozhatja az alvászavart. A hasi fájdalom szintén lehet egyik tünete. Ha nem múlnak a tünetek, vesd fel ezt a dokidnak.
2016. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!