Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas pulzus? Következményei?...

Magas pulzus? Következményei? Igaz h megröviditi az életet?

Figyelt kérdés
Üllő munkàt végzek napi 10-20 percet sétálok meg plusz az itthoni munka (főzés,takarítás,mosás).. Pulzusomat rendszeresen követem olyan 90-110 körüli mikor menyi este alvás előtt 70-80 közti .. Az lenne a kérdésem h ez hosszú távon mennyire gáz?
2016. aug. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni az okát, mert túl magas. Nekem pl. pajzsmirigy túltermeléstől ment fel ennyire, a pm gyógyszer mellé pulzuscsökkentőt is kaptam, később már elhagyhattam azt a gyógyszert, aztán vashiánytól is felment. Szóval nagy valószínűséggel oka van, menj házidokihoz.
2016. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam ma .. Semmit se mondott rá.. Vérvételre küldött .. Oda meg holnap megyek ..
2016. aug. 8. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pl. ez a 2 betegség amit írtam, csak vérképböl mutatható ki. Ha nem mutat semmit, akkor kérj beutalót a kardiológiára.
2016. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Off.Kérdező,mi lett végül a vérkép mutatott valamit?mit írt fel az orvos a magas pulzusodra.Azért kérdem, mert nekem is magas.
2016. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!