Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyjabol 1 honapja eleg...

Nagyjabol 1 honapja eleg nehezen kapok levegot. Miert? (bov. Lent)

Figyelt kérdés
Na szoval kb 1 honapja nehezen veszek levegot. Tudom, tudom, menjek orvoshoz. El is fogok menni csak gondoltam elotte hatha kapok innen valami segitseget. Szoval ez akkor kezdodott, amikor egy eesz nagy tavot futottam le. Azota nehezen veszek levegot, olyan erzesem van, mintha a torkom osszeszukult volna vagy nem tudom. Asztma lenne?
2016. júl. 27. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Laikusok diagnózisát és gyógyítási javaslatait kéred, amikor tudod, hogy van erre kiképzett szakember.

Jól teszed, hogy nem mész orvoshoz, pedig tudod, hogy azt kéne tenned, mert így lesz esélyed a rezsicsökkentésre, a kórházi kajádat az eü. fizeti.

2016. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Muszaj belemkotni?:D nem latod, hogy EL IS FOGOK MENNI, de elotte gondoltam megkerdezem hogy mi lehet?
2016. júl. 27. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az asztma előjön elmúlik attól függ mozogsz e, nem tart egy hónapig. Lehet olyasmit lélegeztél be a futás alatt ami bántja a tüdőd.
2016. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg a heten mindenfelekeppen elmegyek ezzel orvoshoz.
2016. júl. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!