Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség? Vagy mi lehet?

Pánikbetegség? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,az a tipikus erős,életre való lány.Semmitől se félek,mindenhez lazán állok és álltam is.

Az egész ott kezdődött hogy barátnőmmel cigiztünk a tetőn,es lenéztem,erős hányinger,mégerősebb szédülés,majd nem láttam semmit,és a hallásom is letompult.2 nappal később szoláriumba ugyanez,majd elvágtam az ujjam és ugyanez.Azt tudni kell hogy tényleh nem az a tipus vagyok aki fél az ilyenektől.Ennek ellenere ez lehet panikbetegseg?visszagondolva régebben is voltak ilyenek.De nagyon kellemetlen,mert egyszer utcan estem ossze..szerintetek?



2016. júl. 12. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tűnik pánikbetegségnek. Viszont figyelmeztesd ( vagy csak meséld el) akivel vagy, hogy ilyen történik veled, és ne meglepődjön, hanem segítsen, ha komolyabb tünet jön.
2016. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Simán lehet. Én is ezzel küzdöttem egy darabig. Még régebben ért egy trauma, ami bizonyos mellékhatásokat váltott ki bennem. Elkezdett verni a szívem, szédültem és mindig csak arra tudtam gondolni, h én most itt el fogok ájulni (ami nálam aztán soha nem következett be szerencsére). Azóta amikor csak egy kicsit is érzek valami olyan tünetet, ami akkor jelen volt ennél a traumánál, mindig megint ramjon ez a pánikolas. De szerencsére megtanultam már valamennyire kezelni, de szar érzés :/ sztem téged is annyira megviselt ez az első cigizős story, h amióta bármit is érzel ami ezzel kapcsolatos, pl kis szédülés ami szoliban simán lehet, rögtön rádtör a pánik.

F/21

2016. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!