Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta rosszúl lettem,...

Tegnap óta rosszúl lettem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hasmenés óránként tegnap 10 óta, álmatlanság kimerültség, szárazság, enyhe émelygés ami nem szédülés. Hirtelen tört rám és nem szokásos. Azt hittem túl zabáltam magam hallal de ez túl tesz rajta, hányinger nincs. Lehet mérgezés? Mert egy 20 percet takarítottam egy igen poros műhelyt mint minden nap. Esetleg minőségi bor az energia italra? Mondjuk nevetségesen kevesett ittam mindkettőböl. Még annyi hogy a száraz érzéstől dagadnak az ujjaim. A víz nem ver lázas nem lehetek. Mi lehet a bajom?

2016. júl. 10. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet mérgezés, de vírusos is, viszont ha ennyire durva a hasmenés, akkor kiszáradhatsz, erre lehet már infúzió kell.
2016. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsémre jobban lettem.
2016. júl. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!