Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

1 éve szenvedek azzal, hogy jobb bordám alatt fáj a hasam. Hol jobb, hol rosszabb. Diagnosztizáltak nálam colitist, de elvileg nem ettől fáj. Szedem is rendesen a gyógyszert, ami úgy nem szüntetni egyik panaszomat sem. Ezenfelül 1 éve menzesz panaszokkal is küszködöm. Először csak sokat késett, majd gyógyszerrel megjött kétszer, de azóta csak nyomozgatnak, hogy mi bajom és több mint fél éve nincs meg. Ezek a gondok, a hasfájás és a csuklóm feldagadása és fájása egyszerre jelentkezett. Ínhüvely gyulladásra gyanakodtak, beszedtem rá a gyógyszert, de jelentős javulás nem történt. Híztam az elmúlt 1 évbe kb. 10 kg-t is. De nem tudok mozogni, mivel akkor nagyon erősen elkezd fájni a hasam és kell egy hét rá, mire kb. feltudok kelni az ágyból. Emellett a prolaktin szintem magas, valamint az lh-m többszöröse az fsh-nak. De hiába megyünk egyik dokitól a másikhoz, nem tudják mi bajom. Én arra gyanakszom, hogy lisztérzékenységem (is) van. Az érdekelne, hogy esetleg valaki észlelt ilyesmi tüneteteket magán liszt érzékenységgel? Vagy bármilyen más betegséggel kapcsolatban? Légyszi segítsetek, már annyira kétségbe vagyok esve :(

19/L


2016. júl. 5. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy-alulműködés mellett volt elég magas prolaktinom, de volt menzeszem, csak nem tudtam teherbe esni. A hasi fájdalmakat sok minden okozhatja, de azért érdemes lenne ételérzékenységet vizsgáltatni, addig ne diétázz. Utána viszont kellene neked egy jó étrend, bár nem tudom, most miket eszel, leírhatnád.
2016. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!