Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A migrén elmúlik magától ha...

A migrén elmúlik magától ha nem veszünk be rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
2 hete majd 60 órás migrénem volt, 3 injekciót kaptam, mire teljesen megszabadultam tőle. Míg szenvedtem azon gondolkodtam ha ez nem lenne.....szörnyű. Volt aki kivárta míg magától elmúlik? Mennyi idő alatt sikerült?

2016. máj. 8. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy migrénes roham néhány órától akár 3-4 napig tarthat, ez az átlag kábé.
2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem válasz a kérdésemre.
2016. máj. 9. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

"A migrén elmúlik magától ha nem veszünk be rá gyógyszert?"

Igen, elmúlik, mert néhány órától néhány napig tart, tehát nem tart örökké. Ahogy írtam az első "ez nem válasz"-omban.


A további kérdéseidre valóban nem tudok válaszolni, mert a saját migrénes rohamaimat aktívan kezelem, vagyis fél marék ibuprofen vagy metamizolt beveszek, lefekszem néhány órára és elmúlik. Ha felkelni nem bírok, akkor nem várok meg kísérletezem, hogy "hátha", ennyire azért nem érek rá.

2016. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek mondj egy metamizolt tartalmazó gyógyszert! Ezek mind vénykötelesek.
2016. máj. 10. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Algocalmin tartalmaz Metamizolt, és már jó ideje vényköteles. Érdeklődj gyógyszertárban, és ha kell orass receptet háziorvossal.
2016. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!