Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehetett?...

Szerintetek mi lehetett? Illetve mi lehet? Még mindig nem érzem magamat fényesen.

Figyelt kérdés

Sokszor kap el az ilyen megfázásos nyavaja,de ez más volt.Éreztem.Reggel felkeltem,és úgy éreztem hogy megdagadtak a nyaki nyirokcsomóim,vagyis csak egy balról a fülem alatt,fájt ha hozzá értem,nem tudtam nyelni tőle mert akkora fájdalmat éreztem nyeléskor.

10 óra felé hőemelkedésem volt(37,4) és hidegrázást is éreztem.Paracetamolt vettem be(500mg) de nem enyhűlt,sőt már 38 fokos lázam volt.Ezt kísérte erős fejfájás illetve feszítő érzés a gyomorszájnál.Egész nap feküdtem illetve hűtő fürdőt is vettem de nem segített(én amúgy is nehezen viselem a lázat) és már 40 fokos volt a testhőm estére.Bementünk az ügyeletre,megvizsgáltak,és kaptam egy paracetamol injekciót is,ami olyan 15-20 perc alatt normálisra vitte a testhőm.

Illetve nemtudom mennyire tartozik ide,de a napokban(csütörtökön) meghasítottam a kezem az ablakpárkányba,siettem haza nem figyeltem és neki mentem.Lett is egy vágás,olyan 3-4 cm nagyságú,de nem foglalkoztam vele otthon fertőtlenítettem,éjszakára gézzel tekertem be.Olyan 2 nappal később be zöldült lilult sárgult,de úgy vettem hogy az ütés miatt mert ugyebár meg is ütöttem rendesen.Lehet hogy ez miatt volt az egész?Az orvosnak nem mondtuk el mert szerintünk csak valami vírus kapott el,na de a lényeg hogy nem vagyok már lázas,csak az a valami a torkomnál akadályoz a normális nyelésben.


2016. máj. 4. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!