Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez rendellenes vagy normális?...

Ez rendellenes vagy normális? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy menstruáció előtt/alatt teljesen felborul a bélműködésem, vagy hasmenésem van, vagy székrekedésem és fel vagyok puffadva. Valamint a menstruációs görcsökön kívül gyomor és bélgörcsöket is tapasztalok. Ez normális? Egyébként ezek a tünetek máskor is jelentkeznek, például, ha nehéz ételeket ettem, vagy mondjuk stresszhelyzetben rám jön a hasmenés...vagy utána (nem akarok nagyon ízléstelen részletekbe belemenni, de) nyálkás a székletem. Ezzel mindenki így van vagy valami bajom lehet? Egyébként évek óta tapasztalom. Mit tehetek ezek ellen?

2016. ápr. 20. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, normális. Az első 2-3 napon nekem is hasmenésem szokott lenni, meg hányingerem van mindenféle kajától.
2016. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanigy van minden, amit leirtal. Menstruacio elött puffadok, utana az elsö ket napjan megy a hasam, ilyenkor gyakran a beleim is görcsölnek. Ha hirtelen sokat eszem vagy stresszhelyzetben vagyok, olyankor is gyakran megy a hasam es nyalka is elöfordul benne. En normalisnak tartom ezt, mert a csaladunkban anyukam es a hugom is ugyanilyen. De ha valaki betegseget akar keresni mögötte, akkor lehetnek ezek a tünetek gyanusak endometriosisra es irritabilis bel szindromara is...
2016. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasmenés jellemzőbb inkább, nem székrekedés. Erről olvastam is és tapasztalom, normális.
2016. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!