Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam egy csúnya vírust,...

Elkaptam egy csúnya vírust, köhögés, láz stb, és a fogaim elkezdtek fájni mikor rágok. Miért van ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Elkaptam valami vírust, nagyon köhögök, és lázam is volt. Folyamatosan szedek dorithr*cint. Egy napja a a fogaim elkezdtek fájni amikor rágok. Az összes. A nyelvemen már napok ota ott van egy piros folt az egyik oldalon, de nem faj vagy ilyesmi. Es a szam bal oldalan hatul es egy fajdalmas seb szerű valami jelent meg. Ezek összefüggésben lehetnek a vírussal? A fogaim miért fájnak ennyire? Komolyabb bajom is lehet?

2016. ápr. 11. 12:23
 1/5 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy a fogaid azért fájnak, mert az arcüreged is be van gyulladva és az kisugározhat. Menj el orvoshoz ha tudsz, nehogy szövődményed legyen erre már szerintem antibiotikumot fognak adni.
2016. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű ez is a vírustól van, köhögéssel voltál orvosnál?

Üblögess Phlogosollal, a fájdalmas seb lehet afta is, de azt is mutasd meg a háziorvosnak.

2016. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, még nem voltam orvosn holnap megyek, köszönöm a vàlaszokat!
2016. ápr. 11. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogaiddal kapcsolatban ne higyj senkinek se, mert akik itt vannak mind orvosnak hiszik magukat és közben a hátsótájam okosabb náluk. Nekem is azt mondták, hogy semmi köze a fogaimhoz a láznak stb., de igen is van. Ha lázas vagy olyankor a fogaid rettenetesen fájnak tudom :) Ha elmúlik a láz, akkor még kb. 2 napig fog fájni és utána elmúlik. Ha 1 hét múlva is nagyon fáj akkor fordulj fogorvoshoz, mert akkor lehet alapja a gyulladásoknak és a többi betegségnek, de addig csak egy sima láz utáni gyengeségről van szó :)
2016. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat :) ! Holnap megyek orvoshoz, mert valoszinuleg rament a gyulladas. De Azt is mondták nekem, hogy lehet íny gyulladas is.
2016. ápr. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!