Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat jobb oldalt a...

Mitől fájhat jobb oldalt a csípőcsontom?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hete fájdogál a jobb oldali csípőm(néha a bal is, de a jobb erősebben).Először azt hittem csak meghúztam, vagy valami belső szervem fáj, talán a vesém de most veszem csak észre hogy inkább kívülről fáj.

Ha megnyomom jobb oldalt a csípőcsontom, akkor érzem nagyon.

Az a baj hogy nem csak futásnál,de egy egyszerű sétálásnál is nagyon fáj.És ha guggolok, olyan érzés mintha az az oldal be lenne dagadva.Mi lehet? Gondolkozom rajta hogy még a héten meglátogatom az orvost, de azt se tudom melyikhez menjek, a háziorvos mit tud vele kezdeni?Inkább az ortopédiára gondoltam.

Nem lehet ez gerincfetdülés miatt? Mert megállapították tavaly hogy valamelyik irányba(talán balra) el van ferdülve a gerincem, és a csípőm is elmozdult emiatt, ezért gondoltam hogy talán ettől van.

De pont a gyógytornás feladatok azok,amiktől szerintem elkezdett fájni a csípőm, mert idáig nem fájt csak mióta ezeket elkezdtem...

16/l



2016. ápr. 5. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Háziorvoshoz menj, ő tud beutalni az ortopédiára. Valószínű a gerincferdülés és csípőelfordulás miatt van a fájdalom, lehet hogy kopik az ízület is a csípőben. Illetve az is megtörténhet, hogy rosszul/ nem pontosan hajtod végre a gyógytornász által felírt feladatokat, és ez okozza a fájdalmat. Írj majd, hogy mi lett😊
2016. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már van időpontom, augusztusra...:D

De a csípőfájdalom egyenlőre elmúlt, szerintem egy bizonyos gyakorlat okozta amit már abba is hagytam és azóta jó.

De azért köszi:)

2016. ápr. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!