Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalom, mitől lehet?

Fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt tavaly egy hörgőgyulladásom amit erős köhögések, tüsszögések és orrfújások kísértek.

Voltam orvosnál, mert ezzel párhuzamosan lett egy folyamatos,szúró mellkasi fájdalmam is. Mivel este jött ki nagyon intenzíven,szívrohamra gyanakodtam,emiatt rögtön lett egy pánikrohamom is.

Másnap visszamentem az orvoshoz aki megvizsgált és mondta, hogy se tüdőgyulladásom nincs,sem pedig mellhártyagyulladásom. A szívhangjaim tiszták voltak,de azért adott beutalót tüdőröntgenre. Ott az orvos elmondta, hogy nincs semmi bajom, ő is azt mondta hogy a szívhangok is tiszták. A mellkasi szúró fájdalomra azt mondták egyöntetűen,hogy megerőltettem az izmokat a folyamatos köhögéssel és ne aggódjak,mert sokáig fog még fájni.

Viszont ez több mint fèl éve volt és azóta is visszatér a szúró fájdalom. Fizikai terhelésre nem fáj a mellkasom,viszont a legváratlanabb pillanatokban tör rám és olyankor (gondolom az ijedtség hatására) előjön a pánikroham is. Azelőtt soha nem volt ilyen bajom kb 10 évig nem is kellett orvoshoz járnom. Most viszont ez nagyon nem akar elmúlni és ijesztő, hogy folyton visszatér. Van amikor hetekig semmi,most meg már 3.napja fáj egész nap. Volt valakinek ilyen, vagy hasonló? Mennyi idő alatt múlik el végleg?


2016. márc. 30. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!