Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a fejem kb. fél...

Nagyon fáj a fejem kb. fél éve minden nap, néha segít a gyógyszer néha nem. Mit tudnék tenni, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok, szóval annyira ne stresszelem túl magam hogy attól fájjon. Nem értem... A segítséget és a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2016. márc. 18. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia , kevés vizet iszol és kevés nyers dolgokat fogyasztasz . Kerüld a szénsavat , sós cukros finom lisztes ételeket . A tabletta se hasznos .
2016. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet migrénes vagy. Sok mindentől lehet. Koffein, nem megfelelő alvási szokások, menstruáció. Van, akinek egyes ételektől fáj pl a csokoládé. Intenzív fizikai megerőltetés. Pl sok futás. Azt javaslom vezesd egy füzetbe, mit eszel, mit csinálsz egy nap, mikor fáj a fejed és utána nézd meg nincs e valami közös pont ezekben a napokban..
2016. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alszol rendesen?
2016. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esetleg még a látással is gond lehet

miért nem szólsz a szüleidnek? miért nem mész orvoshoz?

2016. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, pulzusod mérjétek meg naponta többször. Több folyadékot, vitamint fogyassz!
2016. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alszom rendesen, és szemüveges vagyok de most nézettük meg a látásom és ugyanolyan maradt. Több C-vitamint fogok szedni. De orvoshoz is elfogok menni mindenképpen! Köszönöm a segítséget!
2016. márc. 19. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
cluster fejfájás is lehet, neurológián direkt kérdezz rá mert általában több és mire rájönnek mi az, mert elég ritka
2016. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*év
2016. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!