Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is szokott ilyen lenni?

Másnak is szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Na szóval az volna a problémám hogy ha nagyon előre hajlok vagy oldalra akkor a szívem allatt elkezd tompán fályni (csak akkor éles a fálydalom ha előre hajlok) és amikor kiegyenesedek minden rendben kb regel óta van ez mitől lehet esetleg az izommal van valami?
2016. febr. 20. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott jelentkezni ez. Van úgy, hogy hírtelen fel akarok állni, és olyan szúró érzésem lesz, hogy meg sem tudok mozdulni..csak nagyon óvatosan, majd lassan felenged...Egyszer vizsgált a szív doki, akkor minden rendben volt..Aztán elkezdtem rendszeresen edzeni (mozgásra úgyis szükség van) illetve mindennap szedek magnéziumot. Azóta nem tapasztaltam ilyent. Ez az én esetem. Próbáld esetleg ki, de ha nem múllik, akkor irány a doki, mert én nem vagyok az :)
2016. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ hát bevallom nem nagyon szoktam sportolni de most fürdés után enyhült kicsit. :D
2016. febr. 20. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!