Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orr-garat daganatos beteg...

Berencsi Áron kérdése:

Orr-garat daganatos beteg miért nem reagál semmire?

Figyelt kérdés
Mind a két veséje leállt,katéterrel pisil,pelenkázzák.Már 1,5 hete nem evett,mert a daganat egy olyan ideget nyom,ami a száját teljesen kitudná nyitni.Régebben(2-2,5 hete)még tudta inni a tápszert de már semmi nem megy le a torkán.Még a víz sem.Infúziót kap.Raktak be egy gége csövet,és egy gyomorszondát.Férfiről van szó 48 éves.
2016. febr. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Haldoklik. Lehet, hogy sokan felháborodnak, de én abban bízom, nem szenved már sokáig.
2016. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban. Haldoklik, ez az utolsó stádium, amikor már feladott mindent és elfogadta azt, hogy meg fog halni. Maradj mellette, amikor csak tudsz, fogd meg a kezét, simogasd (a bokáját is lehet simogatni, finoman, a talptól felfelé), és ha nem kommunikál, akkor ne erőltess semmit. Csak ülj mellette, és ne szólj semmit. Hidd el, ezzel segíthetsz a legtöbbet. (És ne sírj, ha meg bírod állni. Az csak megnehezíti neki a távozást.)


És sok erőt kívánok - ismeretlenül is!

2016. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen még mutogatott,meg írt papírra,csak az a baj hogy már 2 hete infúzión van.Az nem befojásolja hogy nem eszik csak infúziót kap?
2016. febr. 11. 16:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma fellépett nála a májkóma(sajnos)
2016. febr. 11. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
sjanos az előttem szóloknak igaza van, ez már sjkanos csak pár nap, tekintve a májkómát. remélem nem szenved sokáig. sok erőt!
2016. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Péntek este sajnos örökre lehunyta a szemét.
2016. febr. 16. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Részvétem, nyugodjék békében.
2016. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!