Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Chron betegseg valakinel?...

Chron betegseg valakinel? Milyen tunetrkkel tarsult nalatok, mielott kiderult?

Figyelt kérdés

Dec.ben volt eloszor, majd januarban ismet elojott egy belgyulladas, amit az orvos szerint meg idoben kezeltunk, igy gyogyszerrel helyre jott. Viszont most 3-5 napja ismet elkezdett fajni a hasam. Hetfon megyek vissza a dokihoz. Lehet, hogy ujra ez van? Vagy ez mar a chron betegseg?

Ill. hasonlo lehet a beagyazodas is(kisbabat is szeretnenk, probalkozunk)?


2016. febr. 10. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Véres széklet, erős bélfájdalom.
2016. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Volt vastagbéltükrözés? Mert csak azzal lehet diagnosztizálni.
2016. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véres hasmenés, hasfájás.
2016. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tukrozes meg nem volt, mert azt mondta az orvos, hogy meg koran elcsiptuk, ver,vizelet,szekletvizsgalat volt, hetfon lesz eredmeny. Vert sem lattam a szekletben. Fajdalmaim viszont vannak :(

De akkor meg remenykedek, hogy ez csak valami mas nyavaja.

2016. febr. 10. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát biztosat majd csak a tükrözés mond, egyébként a Chronon kívül létezik a Colitis ulc. is, az is a Chronhoz hasonló tünetekkel jár.
2016. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Erős, nem múló hasmenés és a bélfájdalom. Orvosod gyanakszik Crohn-ra?
2016. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor legutobb voltam, azt mondta, h ha nem kezeltuk volna, akar a chron is kialakulhatott volna. Es most, hofy ujra faj a hasam, arra gondolok, h esetleg az. De vert sehol sem latok, hasmenes sincs, igy kicsit megnyugodtam, h lehet megsem az. Hetfon lesz meg a labor, es utana a kiertekeles.
2016. febr. 11. 08:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem CROHN betegségem van ( te is arra gondoltál?).

Iszonyatos hasfájásaim, görcseim voltak. Vastagbéltükrözés derítette ki, hogy crohnom van :(

2016. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!